Komu zlecić mycie okien na wysokościach?

  • Dodał: ralfjack
  • Lis 04, 2019

Dzisiejszy artykuł opart zostanie na podstawie fasad szklanych znajdujących się w pięknym mięście - Bydgoszczy. Ilość konstrukcji szklanych znajdujących się w tym mieście jest niezliczona. Zatem także niezliczona jest ilość pracy, którą trzeba włożyć, aby doprowadzić piękne budynki do czystości i błysku. Mycie okien na wysokościach jest podstawową częścią usług firm sprzątających. Niemniej jednak nie każdy może wykonać tego typu usługę, dlaczego? Przekonacie się w poniższych informacjach.

Mycie okien z ziemi

Rynek usług sprzątających na tyle został rozwinięty technologicznie w ostatnich latach, że dostępne są specjalne lance do mycia okien. Dzięki temu jest możliwość wyczyszczenia okien z ziemi nawet budynku o wysokości ponad 20 metrów. Lanca teleskopowa do mycia okien może przyjać długośc od 1,90 metra do 20 metrów. Technologia na tyle została rozwinięta i doprezycozowana, że wiele przedsiębiorstw zainwestowoało w nowy sprzęt, a zrezygnowało z usług podnośnika koszowego i technik alpinistycznych.

Mycie okien na wysokości

Znaczna część budynków w Bydgoszczy wymagać będzie jednak specjalistycznych umiejętności. Mowa tutaj o podnośnikach koszowych lub wykorzystanie alpinistów. Dzięki temu firmy sprzątające mogą zapewnić mycie okien na wysokości budynków mających ponad 50 metrów. Oczywiście im wyższy budynek tym mniejsze szanse na wykorzystanie podnośników koszowych.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej w Bydgoszczy, która zajmuje się także czyszczeniem elewacji polecamy m.in. firmę Pro Clean.

Komu zlecić mycie okien?

Każda firma, która idzie wraz z technologią nie będzie korzystała przy niższych obiektach z podnośników czy alpinistów. W związku z tym można pomyśleć, że to oni będą dobrym wyborem. Niemniej jednak przed rozpoczęciem współrpacy pierw zapoznaj się z opiniami o danej firmie.

Jeśli natomiast posiadacie wyższe budynki, gdzie do mycia okien należy wykorzystać podnośnik lub alpinistów sprawdźcie opinie o ich usługach w wizytówce Google lub katalogach lokalnych.

Ostatni wpis
  • Dodał: ralfjack
  • Paź 31, 2019
Decyzje środowiskowe - co to jest i kto wydaje?
  • Dodał: ralfjack
  • Lis 1, 2018
KIP - co to jest i kto wydaje decyzje?
  • Dodał: ralfjack
  • Lis 4, 2018
Komu zlecić mycie okien na wysokościach?