Garaże blaszane - rodzaje, ceny i zastosowanie

  • Dodał: ralfjack
  • Wrze 17, 2020

Rozróżniamy 2 rodzaje garazy blaszanych:

  • Garaże blaszane ocynkowane
  • Garaże blaszane powlekane

Garaże blaszane ocynkowane

Wśród dostępnych propozycji znajdziecie Państwo między innymi garaże blaszane ocynkowane. Każdy garaż z blachy wykonywany jest na wymiar, ściśle według wytycznych klienta. Pozwala to na skuteczne zaspakajanie indywidualnych potrzeb każdego z nich. Ocynkowany blaszak to świetna alternatywa dla klasycznego garażu. Dzięki doskonałej trwałości i perfekcyjnemu wykonaniu stanowić on będzie opłacalną inwestycję na długie lata.

Rodzaje garażu blaszanego ocynkowanego:

Garaż powlekany rozwierny

Ta drobna konstrukcja stalowa wykonana jest z profili zamkniętych, jak również kątownika zimnogiętego, pomalowanego zarówno farbą podkładową, jak i nawierzchniową. Garaż pokryty jest także blachą trapezową powlekaną. W standardowych wersjach spad dachu skierowany jest w tył, ale na Państwa indywidualne zamówienie może on zostać skierowany również w przód lub bok. Konstrukcja przede wszystkim może służyć, jako garaż dla samochodów osobowych i mikrobusów, ale nadaje się również pod rozmaite magazyny.

Jej cechą charakterystyczną jest łatwość montażu oraz stabilność konstrukcji. W ramach indywidualnego zamówienia, zapewniamy również możliwość dodatkowego montażu drzwi bocznych, ram okiennych i dodatkowych kotew mocujących.

Garaż powlekany uchylny

Doskonała konstrukcja wykonana na bazie profili zamkniętych oraz kątownika zimnogiętego, pokrytego zarówno farbą podkładową, jak i nawierzchniową. Dodatkowo, konstrukcja pokryta jest blachą trapezową powlekaną. W standardowych wersjach spad dachu skierowany jest do tyłu, jednak w ramach indywidualnych zamówień wykonujemy również spady do przodu oraz na boki. Tego typu garaże blaszane doskonale nadają się również pod magazyny. Ich największym atutem jest prosty, szybki montaż oraz trwała stabilna konstrukcja.

Garaże blaszane powlekane

Garaże blaszane powlekane są znakomicie zabezpieczone, przez co nie korodują i są odporne na warunki atmosferyczne. Blaszaki umożliwiają zabezpieczenie pojazdu przed deszczem, czy innymi czynnikami, które bardzo niekorzystnie wpływają na stan karoserii. Garaż blaszany może jednak pełnić także zupełnie inne funkcje, np. magazynowe. Możliwość precyzyjnego dopasowania jego rozmiaru do swoich indywidualnych potrzeb daje praktyczne nieograniczone możliwości. Cena garażu blaszanego sprawia ponadto, że jest to rozwiązanie niezwykle tanie, a przez to opłacalne.

Rodzaje garażu blaszanego powlekanego:

Garaż powlekany bliźniak z dwuspadem

Konstrukcja drobna stalowa, wykonana z profili zamkniętych oraz kątownika zimnogiętego, pomalowanego farbą podkładową oraz nawierzchniową. Dodatkowo, konstrukcja pokryta jest blachą trapezową powlekaną. Zastosowano dach dwuspadowy. Dzięki swoim właściwościom, może być ona wykorzystywana zarówno jako magazyn, jak również garaż do samochodów osobowych lub mikrobusów. Cechą charakterystyczną produktu jest łatwy i szybki montaż, jak również stabilna konstrukcja.

Garaż powlekany z wiatą

Konstrukcja garażu wykonana w całości z kształtowników zamkniętych z przekroju 30 x 40 do 80 x 40 grubości 2 mm., malowana farbą nawierzchniową. Poszycie z blachy trapezowej ocynkowanej powlekanej o dowolnym kolorze. Wiata boczna niezależnie z której strony. Całość wykończona narożnikami oraz wiatrownicami.

Ostatni wpis
  • Dodał: ralfjack
  • Luty 26, 2019
Sprężyny faliste - gdzie wykorzystać?
  • Dodał: ralfjack
  • Luty 17, 2019
Polimeryzacja posadzek - co to jest?
  • Dodał: ralfjack
  • Lis 4, 2018
Komu zlecić mycie okien na wysokościach?